vinc-bakim-onarim-tamir.jpeg

Portal Vinç Bakım Onarım ve Tamiri

Portal Vinç bakım onarımı, Portal vinçler büyük kaldırma ağırlığı, geniş çalışma kapsamı, kararlı çalışma, güvenlik ve güvenilirlik gibi özelliklere sahiptir. Nispeten büyük kaldırma ağırlığına ve istikrarlı düşük hızlı konumlandırma performansına sahiptir. Hafif yük veya yüksüz yüksek hızda yükselme veya alçalma gerçekleştirebilir, bu nedenle iş verimliliğini artırır. İleri teknoloji sayesinde çok çeşitli Portal Vinç bakım onarım yapmaktayız. Bu vinçler, sağlam yapı, korozyon direnci ve ağır kaldırma kapasitesi gibi özellikler sergileyen kaliteli parçalar ve bileşenler kullanılarak üretilmektedir. Bu portal vinçler, çeşitli boyut ve özelliklerde mevcuttur ve çeşitli malzeme taşıma uygulamalarında kullanılmaktadır.

Portal vinçler, alan veya para nedeniyle sabit vinçlerin kurulmasının mümkün olmadığı durumlarda mükemmel çözümdür. Bu makineler, farklı ortamlarda ve çok çeşitli ticari sektörlere ait farklı uygulamaları gerçekleştirmek için kullanılabilir.

OMC, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre ölçülebilen ve özelleştirilebilen portal vinçlerin tasarımı, yapımı ve montajı için bir referans noktasıdır. Makinelerimiz, yüksek sağlamlıkları ve manevra kolaylığı ile karakterize edilir: portal vinçler aslında özellikle çok yönlüdür ve dört döner tekerlek üzerinde dururlar, hareketlidirler, bu nedenle önemli bir manevra alanı ve geniş bir kullanım olasılığı garanti eder.

Aslında portal vinçlerin köprüsü sabit raylar üzerinde hareket etmez, tekerlekli ayaklar üzerinde durur. Müşterinin özel ihtiyaçlarına göre demir veya alüminyumdan yapılabilirler. Isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı bize bildirin: uzmanlarımız, ihtiyacınız olan portal vinçleri size sunmak için her zaman hizmetinizde olacaktır. Daha fazla bilgi ve ücretsiz, bağlayıcı olmayan bir fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

Köprü vincinin bir varyasyonu olan portal vinç, esas olarak yük sahası, beklenen yük malları ve dökme yük teslimi dahil olmak üzere bu işlemler için kullanılır. Portal vinç, yüksek saha kullanım oranı, geniş çalışma aralığı, geniş uyarlanabilirlik ve çok yönlülük avantajlarına sahiptir.

Portal vinçlerin kapı şeklindeki bir çerçeve gibi genel yapısından dolayı, yük taşıyıcı kirişin alt ucu, vincin doğrudan zemin rayında yürüyebilmesi ve kirişin her iki ucunun da hareket edebilmesi için iki ayakla donatılmıştır. Payanda konsolları. Ayrıca, farklı tiplerin bölünmesine göre, ürünlerimiz, iç ve dış mekân, elektrikli ve hidrolik, büyük ve küçük, tek kiriş ve çift kiriş portal vinçler dahil olmak üzere müşterilerin istediği bu ürünleri yapmak için çeşitli mekanların ihtiyaçlarına göre olacaktır.

Firmamız her zaman fiziksel, elektrikli cihazlar, hidrolik ekipman ve kimyaya yönelik her türlü test ile çeşitli gelişmiş makine ve ekipmanlara sahiptir. Birçok araştırma ve geliştirmeden sonra, grubumuz şu anda mükemmel bir kalite güvence sistemi kurmuştur.

Şirketimiz, sağlam bir satış ağına ve güçlü teknik geliştirme çabalarına sahip birinci sınıf bir vinç makine imalat işletmeleri oluşturmak için uluslararası gelişmiş bir yönetim modeli tanıttı ve kurdu.

Çift Kiriş Portal Vinçler

 • Çift kiriş portal vinç sistemleri istenilen kapasite ve ölçülerde tasarlanmaktadır. Ayrıca tek kiriş sistemlere göre ağır yükleri taşımaktadır.
 • Çift kiriş portal vinçler, tek kiriş sistemlere göre daha fazla kaldırma yüksekliğine sahiptir.
 •  Bu sistemler ağırlıklı olarak açık (dış) alanlarda kullanılmakla birlikte kapalı alanlarda da kullanılabilir.
 • Bu sistemler esas olarak açık alanlarda kullanılır ve korozyona karşı dayanıklı olması için çok yüksek oranda kaplanır ve boyanır.
 • Aynı kiriş üzerinde ve ayrıca köprü altı monoray sistemlerinde daha fazla vinç uygulaması mevcuttur.
 • Çelik konstrüksiyon payı 1/1000 olarak tasarlanmıştır.
 • Montaj ve bakım kolaylığı sağlamak için ürünlerimizde bakım platformu standarttır.
 • Çift kiriş portal vinçler uç parçalı ve parçasız olarak tasarlanabilir.
 • Vinç sistemi basmalı buton (pendant kumanda) ve ayrıca kablosuz uzaktan kumanda sistemleri ile çalıştırılmaktadır.
 • Sistemlerimizde norm olarak aşırı yük limit switchleri ​​ve güvenlik sensörleri kullanılmaktadır.
 • Frekans invertör sistemleri, kaldırma ve gezinme konumlarında mevcuttur.

Dinamik vinç olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için yüksek kaliteli kaldırma çözümleri, servis ve yedek parça üretimi ve servisi yapmaktayız

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir