Bizi Tanıyın

İçerik bölümleri
  Add a header to begin generating the table of contents

  Vinç çözümleri sunuyoruz...

  Şahin Vinç Makina olarak müşterilerimize değer vermek ve ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman çok daha fazlasını yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden her zaman en optimum çözümleri sunuyoruz. Sektörde aktif rol almak, uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak ve hizmetlerimizin zamanında teslimini sağlamak işimizin temel taşıdır.

  10+

  Yıllık Tecrübe

  Neden Biz ?

  Başlıca Vizyonumuz %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak

  Şahin Vinç İmalat ve Tamiri olarak başlıca hedefimiz müşterilerimize en optimum çözümleri sunarak onları mutlu etmek ve onlarla uzun vadeli iyi ilişkiler kurmaktır.

  Değerlerimiz

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onları en iyi şekilde karşılamak en yüksek önceliğimizdir. Müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli olarak

  lanında uzman ekip ve teknolojik alt yapı ile yüksek kaliteli vinçler üretiyor, hizmetlerimizi en üst standartlarda sunuyoruz. Güvenli ve dayanıklı çözümler sunarak müşterilerimize değer katmayı amaçlıyoruz.

  İşimizi etik değerlerle yürütmek bizim için temel bir prensiptir. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza dürüstlük, şeffaflık ve saygı çerçevesinde yaklaşıyoruz.

  Topluma ve çevreye karşı sorumluluk taşıdığımızın bilincindeyiz. İş yapış biçimimizi sürdürülebilirlik ve toplumsal fayda temelinde şekillendiriyoruz.

  Sürekli olarak kendimizi yenilemeyi ve geliştirmeyi önemsiyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarla, vinç sektöründe öncü çözümler sunarak sektördeki standartları belirlemeyi hedefliyoruz.

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına öncelik vererek, onların beklentilerini anlamak ve aşmak için çaba gösteriyoruz. İhtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak özelleştirilmiş çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

  vinc-bakim-onarim-tamir.jpeg

  Misyonumuz

  Amacımız, enerjinin verimli kullanımı ve yenilenebilir kaynakların sürdürülebilir kullanımı yoluyla tesislerimizin işleyişini iyileştirmektir. Misyonumuz, her yerde müşterilerimize her türlü projede büyük ve ağır yapıların kaldırılması, kurulması ve hizmetten çıkarılması için birinci sınıf hizmetler ve çözümler sunmak, inşaat verimliliklerini artırmaktır.

  Vizyonumuz

  Kırşan Vinç – Makina olarak, müşterilerimize olağanüstü kalite, hizmet ve değer sunarak dünyanın en müşteri odaklı vinç servisi şirketi olmayı hedefliyoruz. Vinç sektöründe öncü bir isim olarak, yenilikçi çözümlerle her projeye değer katmayı amaçlıyoruz. Geleceğe yönelik teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.